Přidat ZDARMA inzerát

Nejčastější dotazy uživatelů serveru velkybazar.com


1. Potřebuji kontakt z inzerátu, který už je vymazaný

Napište na podpora@velkybazar.com číslo inzerátu, nebo alespoň část textu inzerátu, jméno inzerenta, … cokoliv, podle čeho by se dal zpětně inzerát dohledat a my Vám jej pak pošleme na mail.

 

2. Proč se mi při vložení druhého inzerátu ten první vložený vymaže?

Pravděpodobně zadáváte totožné, nebo hodně podobné inzeráty. Inzerce duplicitních inzerátu je zakázána.

 

3. Na serveru jsou inzeráty, kde je můj telefon, ale inzerát jsem si nevložil..

Napište na podpora@velkybazar.com o který inzerát se jedná, my jej obratem vymažeme a pošleme Vám veškeré dostupné informace o vkládajícím.

 

4. Zapomněl jsem heslo

Z bezpečnostních důvodů heslo nezdělujeme. Napište požadavek na mail podpora@velkybazar.com a inzerát Vám vymažeme. Pokud máte v inzerátu uvedený mail, můžete si nechat heslo poslat. U inzerátu, který chcete vymazat/editovat/topovat vyplňte jakékoliv heslo. Po jeho zadání se dostanete na stránku, kde do tabulky "Zadali jste špatné heslo" vepište "Ano" a heslo Vám bude automaticky zasláno na mail uvedený v inzerátu. 

 

5. Zaslal jsem smsku ve tvaru: VELKYBAZAR na telefonní číslo 907.., ale poukázka mi stále nepřišla.

Pravděpodobně máte tyto tzv. prémiové smsky zakázané přímo u operátora (jedná se zpravidla o služební telefony). Ověřte si to prosím. Pokud smsky blokované nemáte, napište prosím na podpora@velkybazar.com z jakého telefonního čísla jste smsku posílal a přibližně v kolik hodin. Problémem může také být nedostatečný kredit. 

 

6. Vložil jsem si inzerát, ale nemůžu ho najit

Do políčka vyhledávače na hlavní stránce www.velkybazar.com napište své telefonní číslo, které jste uvedli v inzerátu. Přesvědčte se, zda jste inzerát vložili do správné kategorie, popř. jej editujte. 

 

7. Proč se mi mažou starší inzeráty?

Maximální počet inzerátů na jednoho uživatele je 500. Inzeráty se na serveru zobrazují 5 měsíců, bez ohledu na počet topovaní.

 

8. Mám topovaný inzerát, u kterého chci změnit cenu. Ztratí se mi při editaci topovaní?

Editací inzerátu topovanou pozici neztratíte.

 

9. Musím se před vložením inzerátu přihlásit, resp. registrovat?

Nemusíte. Můžete vložit inzerát bez registrace, ale nemůžete topovat, editovat nebo přidávat hodnocení. Můžete pouze inzerát smazat.

 

10. Kolik stojí přidání jednoho inzerátu?

Vložení inzerátu do všech kategorií a podkategorií je zdarma.

 

11. Nedaří se mi k inzerátu vložit fotografie

Fotografie musí být ve formátu .jpeg nebo .png. Pokud jsou moc velké, může nahrání trvat i několik minut (podle rychlosti Vašeho připojení). Zmenšete je v grafickém programu a urychlíte tím nahrání fotografií.

 

12. Byl jsem podveden, jak postupovat?

Podejte trestní oznámení. Lze je podat ústně či písemně na kterémkoli oddělení policie, ale také na jakémkoliv úřadu vyšetřování a státním zastupitelství. Tyto orgány mají povinnost oznámení přijmout a bez různých průtahů věc vyšetřit. V trestném oznámení popište co se přesně stalo (kdy, kde a kdo se trestného činu dopustil). Přiložte kopii inzerátu, vytisknutou e-mailovou korespondenci a doklad o zaplacení. Nezapomeňte uvést, že chcete být informováni o učiněných opatřeních.
Na stránkách velkybazar.com napište inzerentovi negativní hodnocení, kde prosím popište co přesně se Vám stalo. Také napište nám na podpora@velkybazar.com a poté bude této osobě trvale zakázaný přístup a další inzerce zde.