Přidat ZDARMA inzerát

NÁPOVĚDA 

Jak vložit inzerát

Inzerce na serveru www.velkybazar.com je zdarma. Před každým vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky serveru, abyste zjistili, zda jim Váš inzerát neodporuje a nebyl by pak kvůli jejich porušení během pár minut po vložení administrátorem vymazán. Nový inzerát můžete vložit z jakékoliv stránky inzertního serveru po kliknutí na odkaz Vložit inzerát, který najdete nahoře. Dále zvolíte sekci, do které Váš inzerát spadá, např. inzerujete mobilní telefon, který nedáte do kategorie Nábytek. Nikdo by ho tam nehledal, a pokud na tento špatně zařazený inzerát narazí administrátor, okamžitě jej ze serveru smaže. 

Po vybrané kategorii zvolíte typ, a to buď nabídku (něco prodáváte nebo nabízíte zaměstnání) nebo poptávku (něco sháníte - jakoukoliv věc, službu nebo zaměstnání) nebo půjčím, daruji. Poté vyberete stav zboží (použité, poškozené, ostatní, nové). Dále už vyplňujete konkrétní údaje týkající Vašeho inzerátu - nadpis a popis inzerátu, cenu a PSČ. Ke každému inzerátu můžete zdarma vložit 5 fotografií, které zvýší poptávku po Vašem inzerátu. Fotografie musí být ve formátu jpg, gif, png. Muže mít jakoukoliv velikost, protože bude automaticky zmenšena na max 800x600 pixelů. Samozřejmě platí - čím větší fotka tím déle Vám bude trvat její vkládání. Poslední oblast vkládání inzerátu se týká Vašich osobních údajů: Jméno, Telefon, Email. Následuje Vaše heslo, které slouží k editaci nebo vymazání inzerátu. Jako Vaše heslo zadejte cokoliv, co si budete pamatovat. Váš e-mail nebude zveřejněn z důvodu nevyžádané pošty.

Kliknutím na tlačítko Uložit se Váš inzerát okamžité objeví v sekci a kategorii, kam jste ho vložili. Doporučujeme inzerát zkontrolovat a pokud ho chcete opravit, kliknete na odkaz Editovat inzerát a zde si po výběru Editace a zadaní Vašeho hesla můžete inzerát změnit. Stejným způsobem lze inzerát vymazat (výběr Vymazat). Váš inzerát bude na serveru zobrazen maximálně 3 měsíce, po uplynutí této doby se automaticky vymaže.

Postup vložení inzerátu:
1. Přidat zdarma inzerát
2. Vybrat kategorii a podkategorii inzerátu
3.Pokračovat
4.Vyplnit inzerát + nahrát fotografie
5. Souhlasím s podmínkami tohoto portálu
6. Uložit
7. Po uložení inzerátu máte možnost Topování inzerátu. To znamená vybrat si některou placenou službu a zvýhodnit zobrazení a pozici Vašeho inzerátu. Inzerát má tak několikanásobně větší sledovanost.
 

Jak editovat inzerát

Každý Vámi vložený inzerát lze upravit. Klikněte na odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře. Zadejte Vaše uživatelské jméno a heslo a pdejte přihlásit se. Poté se objeví všechny Vaše inzeráty. Pak stačí Vaše inzeráty Smazat/Editovat nebo vybrat Platbu za zobrazení, která Váš inzerát může různě zviditelnit pro všechny návštěvníky bazaru.
 

Jak smazat inzerát

Každý inzerát, který již není platný lze smazat stejným způsobem jako jej editovat, pouze vyberte Smazat.
 

Zapomněl jsem heslo

V případě, že zapomenete heslo, napište požadavek na mail info@velkybazar.com a Váš inzerát bude vymazán. Z bezpečnostních důvodů heslo nesdělujeme. Pokud máte v inzerátu uvedený mail, můžete si nechat heslo poslat. U inzerátu, který chcete vymazat/editovat/topovat vyplňte jakékoliv heslo. Po jeho zadání se dostanete na stránku, kde do tabulky "Zadali jste špatné heslo" vepište "Ano" a heslo Vám bude automaticky zasláno na mail uvedený v inzerátu.


Jak TOPovat inzerát (Platba za zobrazení)

Topování znamená zvýhodnění pozice inzerátu. Službu technicky zajišťuje GOPAY s.r.o. 


Tabulka služeb:

Hlavní strana VIP

Platnost 14 dnů

150 Kč

   

Hlavní kategorie VIP

Platnost 14 dnů

 99 Kč

   

Topování inzerátu

Posunutí inzerátu na přední pozice. Platnost 14 dnů.

40 Kč

   

Zvýraznění

Platnost 14 dnů

20 Kč

   

Zobrazení URL

 Platnost 14 dnů

 50 Kč

 

 

 

  • Službu technicky zajišťuje GOPAY s.r.o.

  • Reklamace plateb na gopay@gopay.cz nebo lince +420 840 818 918 , 9 - 17 hodin, Po-Pá, Kontakt na provozovatele: podpora@velkybazar.com, tel: +420 608 461 572

Inzerát můžete topovat kdykoliv, stačí kliknout na odkaz Platba za zobrazení, který naleznete v detailu inzerátu v pravo dole. Tato služba je nabídnuta také po přidání nebo editaci inzerátu.


Jak najít svůj inzerát

 
Nejrychlejší způsob, jak najít svůj inzerát je kliknout na odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře a zadat uživatelské jméno a heslo.

Jak hledat v inzerátech

Pro rychlé vyhledávání v inzerátech slouží políčka nahoře. Do prvního políčka vyplňte věc, kterou hledáte. Poté typ ( Nabídka, Poptávka, Půjčím Daruji),  Dále zvolte kategorii a Region a zadáte - Vyhledat.


Co se nesmí inzerovat

Inzerovat se nesmí firma (www stránky), ale pouze nabízený produkt. Pokud máte zájem zviditelnit firmu, využijte možnosti objednání banneru, který se bude objevovat v dolní části na hlavní straně a u všech otevřených inzerátů nebo můžete u produktu zvolit platbu za zobrazení a vybrat URL adresu, která bude po zaplacení viditelná u Vašeho inzerátu. Dále je zakázáno inzerovat multilevel systémy, zvláště bezpracné výdělky a podobné. Všechny vkládané inzeráty nesmí odporovat zákonům České republiky.


Maximální počet inzerátů, doba uložení

Maximální počet inzerátů není nijak omezen počtem.
Maximální doba uložení inzerátu je 3 měsíců. Po uplynutí této lhůty je inzerát ze systému vymazán.