VIP služby pro registrované uživatele 

Pokud si u nás zaplatíte jakoukoliv službu za zvýhodněné zobrazení inzerátu , dalších 14 dnů máte ZDARMA.

Pokud zvolíte a zaplatíte např. VIP inzerát na hlavní straně na 14 dnů, dalších 14 dnů máte ZDARMA (celkem Váš inzerát bude 28 dnů topován a ušetříte 150 Kč). 

Pokud zvolíte a zaplatíte Instagram + FB obchod bude Váš inzerát vložen na Instagram a FB obchod na 28 dnů, dalších 28 dnů máte ZDARMA (celkem Váš inzerát bude 56 dnů topován). Na Instagram a FB obchod přidáváme pouze prodej zboží (popis, foto, cena, kontakt).

Takto výhodně topovat inzeráty může registrovaný uživatel neomezeně po celý rok 2021.

 

FB inzertní skupina 180.000 členů bez registrace

Po provedené platbě u vloženého inzerátu přidejte stejný inzerát jako příspěvek do FB inzertní skupiny, který bude přidán do Oznámení nebo Lekce!! 

FB inzertní skupina 180.000 členů - Lekce 1: Příspěvek se zobrazuje po celou dobu prodeje zboží v inzertní FB skupině v Lekci 1 - Top zboží - nakupujte levně. 

Facebookové stránky a skupiny - Lekce 2: Pokud se jedná o odkaz na FB stránky a skupiny zde je doba trvání 28 dnů.

FB inzertní skupina 180.000 členů: Příspěvek se zobrazuje na předních pozicích v OZNÁMENÍ skupiny. Platnost zobrazení inzerátu 28 dnů.

 V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na podpora@velkybazar.com

Topování znamená zvýhodnění pozice inzerátu. Službu technicky zajišťuje GOPAY s.r.o. 

Inzerát můžete topovat kdykoliv, stačí kliknout na odkaz Platba za zobrazení, který naleznete v detailu inzerátu vpravo dole.

Tato služba je nabídnuta také po přidání nebo editaci inzerátu.

 

Využijte naší obchodní nabídku zvýhodněného zobrazení Vašeho vloženého inzerátu.

Posuneme Vás blíže k Vašim zákazníkům a umožníme, aby se Vaše zboží, služby a firmy dostaly do povědomí co nejširší veřejnosti.