Prodám: Ponuka práce pre zámočníkov

1 000,00 €
ID: 12627 | Nabídka Práce - SK Košický kraj 14.06.2019 45x
Pre nášho klienta hľadáme šikovných zámočníkov na HPP alebo živnosť.

Náplň práce:
- príprava výrobku pred zváraním
- montáž a demontáž výrobku, zváranie a vykonávanie skúšky funkčnosti
- nastavovanie parametrov strojných zariadení
- vykonávanie samokontroly
- ďalšie činnosti súvisiace s pracovným postupom

Miesto výkonu práce: okolie Prešova
Mzdové podmienky: HPP – od 1000€/ mes.
ŽIVNOSŤ – 7 – 9€/ hod.
Podmienky: ovládanie výkresovej dokumentácie, ZM1 , DG2 výhodou
Termín nástupu: ihneď po absolvovaní pracovnej skúšky
Výhody: ubytovanie, príspevok na stravu, možnosť pracovať len v rannej zmene po dohode, možnosť turnusov a nadčasov.

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky 0948 423 461 alebo emailom novotna@propersona.sk

Inzerent

Pro Persona (0%)
Telefon+421948423461
StavPoužité

Kontaktovat inzerenta

28 000,00 Kč

ProdámNabídka pro muže, ženy i pá...

  • Nabídka
  • Košický kraj
  • 18.09.2019

Přijmeme operátory výroby na práci v automobilce v Mladé Boleslavi s nástupem okamžitě. Náplni práce je výroba nádrží do aut. Požadujeme praxi v průmyslovém závodu. Nabízíme práci na HPP, různé bon...