Přidat ZDARMA inzerát

Prodám: Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

890,00 Kč
ID: 13546 | Nabídka Ubytování České Budějovice 23.09.2019 438x
Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí, za nejlepší dostupné ceny najdete v klidné a tiché části města, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Levný penzion České Budějovice je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD se nachází v těsné blízkosti ubytování.

Nabízíme vynikající ubytovací služby v útulném prostředí s pozorným a příjemným personálem jako hotely České Budějovice.

Patříme mezi kvalitní penziony ve městě České Budějovice. Pobyt je situován v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.
Penzion České Budějovice vám nabízí možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové lůžkové uspořádání, které bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Všechny pokoje ubytování v soukromí České Budějovice jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Levné ubytování České Budějovice vám zpříjemní vlastní uzavřené a monitorované parkoviště a restaurace, kde jsou podávány výborné snídaně.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro dovolenou, rodiny s dětmi i pro služební či pracovní cestu a pro všechny, kteří hledají na Jihu Čech levný pobyt mezi hotely a penziony.
Hotel České Budějovice vám doporučuje jízdu na kolech po okolí, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.

Penziony České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, kde se nachází celá řada hradů a zámků, které je možné v rámci pobytu v době dovolené navštívit.

Inzerent

Vladislava Srbová (0%)
Telefon721589838
StavNové

Kontaktovat inzerenta