Prodám: Multifunkční struhadlo a kráječ

377,00 Kč
ID: 15891 | Nabídka Ostatní Kladno 09.05.2020 44x
Toto strouhání a krájení bude totiž mimo nebezpečí, jelikož pěchovadlem budete tlačit zeleninu do struhadla a přitom otáčet kličkou proti sobě. Díky tomuto mechanismu vám ze struhadla vyleze již nakrájená či nastrouhaná zelenina či ovoce.
Do struhadla ale samozřejmě můžete dát cokoliv, co jste zvyklí na struhadle strouhat. Může to být třeba i sýr na pizzu nebo rohlíky na strouhanku! Koneckonců toto strouhání bude jistě pohodlnější a rychlejší než s klasickým struhadlem. A hlavně to bude čistá práce!
Univerzální pomocník do kuchyně obsahuje tři snadno vyměnitelné nástavce – jemné strouhání, hrubé strouhání a krájení na plátky. Struhadlo máte sestavené během pár vteřin a jednoduchou manipulaci vám zajišťuje protiskluzová podložka.
Do základny vložíte dávkovací nádobku (průhledná část) a do ní vložíte vámi požadovaný nástavec. K nástavci připojíte kličku z druhé strany nádobky. Na struhadle otočíte páčkou do pozice LOCK a můžete začít strouhat či krájet. Pomůžete si i pěchovadlem, které se postará o bezpečné strouhání a krájení!
Rozměr dávkovacího otvoru: cca 6x6 cm
Materiál: plast/nerezová ocel
Barva: červená
3 snadno vyměnitelné nástavce
Vhodný na strouhání či krájení zeleniny, ovoce, sýra, rohlíků na strouhanku atp.
Jednoduché sestavení a rozložení
Snadné ruční ovládání – otáčení kličkou proti sobě
Protiskluzová podložka zespoda základny
Páčka na základně (pozice LOCK – v případě použití, pozice RELEASE - po použití)
Nevhodný do myčky
Pro rozebrání kličky zmáčkněte tlačítko na kličce
Pro sundání dávkovací nádoby stáhněte tlačítko na těle struhadla ve tvaru kapky dolů a zároveň táhněte nádobku směrem k sobě
Rozměr sestaveného produktu: cca 25x28x12 cm
3x nástavec
1x multifunkční kráječ a struhadlo

Inzerent

Alena Brejníková (0%)
Telefon604839631
StavNové

Kontaktovat inzerenta