Prodám: Meepo míní 2 er elektricky skateboard

17 000,00 Kč
ID: 19854 | Nabídka Ostatní Kroměříž 07.03.2021 24x
Prodam meepo mini 2 er
Jedná se o elektrický skatebord
Udáv aný dojezd 32 km (ujel sem 38 a ještě zbývalo 25% baterky)
Rychlost 46 km/h
Najeto podle ovladače 367 km. Když jsem kupoval jako nový tak bylo najeto na ovladači 98 km. Na skateboardu běžné opotřebení z užívání. Je plně funkční a se vším příslušenstvím. Při rychlém jednání sleva

Meepo Mini 2 ER je naopak odvozený od svého většího bratra, elektrického longboardu Meepo V3, a vyznačuje se extrémně silnými motory, novými typy baterie a řídící jednotkou LINGYI ESC, která má kromě technických vylepšení také pár nových chytrých vychytávek.


Obě varianty Meepo Mini 2 využívají desku vyrobenou ze 7 vrstev kanadského javoru dlouhé 76 cm a široké 23 cm. Na zadním konci je tato deska prohnutá směrem nahoru (má takzvaný kicktail), umožňující zvednutí přední části skateboardu nohou, bez nutnosti ohýbat se. Naopak ve špičce skateboardu je zapuštěný pruh gumy, zabraňující poškození nárazem do překážky. Další společnou charakteristikou jsou výborné trucky nazvané Shredder trucks, speciálně vyvinuté pro elektrické longboardy pohybující se vysokou rychlostí. Kola o velikosti 90 mm jsou pokryté taiwanským polyuretanem, který vydrží až 3000 km jízdy.Meepo Mini 2 ER využívá LINGYI ESC V3.0. Tato řídící jednotka je nabitá chytrými funkcemi a obrovským výkonem. Nabízí například funkci smart turn-on, díky které pro zapnutí longboardu s ním stačí popojet nohou. Jezdec má také na výběr ze 4 jízdních módů, od začátečníka až po profesionála. Vyznačuje se extrémně silnou akcelerací a brzdami, je proto vhodná pro jezdce, kteří si jízdu chtějí užít na maximum.

Tento model pohání stejné HUB motory jako například již zmíněný longboard Meepo V3. Výkon 2x540 W a velký kroutící moment zajišťuje silné zrychlení a maximální rychlost 46 km/h.

Inzerent

Telefon721220100
StavPoužité

Kontaktovat inzerenta