Prodám: GREAT TOPIC

379,00 Kč
ID: 8675 | Nabídka Hubnutí Česká republika 22.05.2018 95x
Great Topic je bylinný komplex z extrakty bylin obohacený o unikátní multiminerální komplex AQUAMIN F z moře, který poskytuje bio - aktivní vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků. Great Topic odplaví přebytečné tekutiny z Vašeho těla podporou normální funkce močové soustavy, podpoří vaši snahu o snížení hmotnosti stimulací normálního trávení a pročistí tělo podporou normání činnosti jater a ledvin. Vašemu tělu dodá celkové tónikum vitamínů a minerálů doplňků z přírodního zdroje. Great Topic je Vašim pomocníkem při snaze o snížení hmotnosti, podpoří vylučování přebytečné vody těla a pročistí organismus od škodlivých látek.

Proč Great Topic?

- Podporuje snahu o snížení hmotnosti
- Podporuje odplavení přebytečné tekutiny z Vašeho těla
- Podporuje normální funci močové soustavy
- Podporuje normální funkci žlučníku
- Podporuje pročištění a detoxikaci organismu
- Podporuje normální trávení a funkci jater
- Antioxidant, probiotikum
- Podporuje normální činnost žaludku
- Celkové tónikum vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje

Obsah aktivních látek:
Připravili jsme pro vás jedinečné složení těch nejúčinnějších látek, které příroda nabízí. Přesvědčte se sami.

Pampeliška (Smetánka lékařská) – zázrak z luk
Pampeliška je močopudná rostlina – funguje jako efektivní přírodní diuretikum a přispívá k detoxikaci jater. Navíc pomáhá správnému trávení, snižuje hladinu cukru v krvi a díky obsahu minerálních látek a aminokyselin stimuluje látkovou výměnu.

Zelený ječmen očistí vaše tělo
Pro správné odvodňování je důležitá i detoxikace organismu, kterou má na svědomí právě zelený ječmen. Odvodněním se tak zbavíte látek, které ohrožují váš organismus. Zelený ječmen navíc nakopne i váš metabolismus a dodá vám důležité minerály – hlavně vápník a železo. A to není vše. Ochrání vás i před překyselením organismu – dokáže organismu zajistit zásadité prostředí, které je důležité pro vaše zdraví.

Ostropestřec pro zdravá játra
Ne příliš známá bylina obsahuje spoustu účinných látek, které pomáhají detoxikaci organismu. Nejcennější z nich je silymarin, který působí blahodárně zejména na játra, především na jejich regeneraci. Ostropestřec má silné antioxidační účinky, má vliv na lepší trávení a posiluje imunitní systém.

Aquamin F: minerální bomba z Islandu
Přírodní komplex mořských minerálů z čistých islandských vod je bohatým zdrojem bio-aktivního vápníku, hořčíku a dalších 72 stopových prvků. Jedinečný komplex pochází ze zvápenatělé řasy Lithothammion a je tedy 100% přírodní.

Doporučené dávkování:
Doporučujeme 2 tablety denně během jídla. Nezapomeňte je pořádně zapít vodou.

CENA - 379kč , 60 tobolet, lze zaslat na dobírku!

Inzerent

Telefon720521798
StavNové

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Tylova 7, 79601, Prostějov,