Prodám: OZNÁMENÍ v inzertní FB skupině

149,00 Kč
ID: 8999 | Nabídka Facebook sdílení Žatec 06.08.2018 298x
FB inzertní skupina, která má přes 121.000 členů je součástí našeho inzertního portálu www.velkybazar.com a nabízí Vám reklamní službu přímo v OZNÁMENÍ SKUPINY na 1, 4 nebo 7 dnů!!


OZNÁMENÍ SKUPINY:

Zviditelnění příspěvku znamená konkurenční výhodu, mnohem více zobrazení a výrazně větší šanci na úspěšný prodej. Využijte šanci výhodného zobrazení Vašeho příspěvku přímo v OZNÁMENÍ skupiny.

Váš příspěvek bude přidán na 1, 4 nebo 7 dnů do Oznámení v našem FB bazaru.

Oznámení je připnuto na prvním místě ve skupině a vždy se zde zobrazuje přesný počet vložených příspěvků.V příspěvku můžete mít odkaz na Vaše webové stránky, služby, firmy, zboží, ....Levná propagace a reklama nejen pro začínající podnikatele.

Posuneme Vás blíže k Vašim zákazníkům a umožníme, aby se Vaše zboží, firmy, služby nebo obchody dostaly do povědomí co nejširší veřejnosti.
Naše inzertní skupina je součástí našeho inzertního portálu a nyní má 121.000 aktivních členů.

Každý den schvalujeme a přibíráme nové členy, které zde můžete svou prezentací oslovit.

Návod jak přidat Vaší inzerci do oznámení ve skupině na několik dnů:

Postup vložení inzerátu:
1. Přidat zdarma inzerát – www.velkybazar.com a TOPOVAT INZERÁT
2. Topovat inzerát jako VIP na hlavní straně - 7 dnů v oznámení skupiny
3. Topovat inzerát jako VIP v hlavní kategorii - 4 dny v oznámení skupiny
4. Topování inzerátu - 1 den v oznámení skupiny

Registrovaný uživatel na našem inzertním portálu www.velkybazar.com bude mít 14 dnů topování zdarma, takže bude mít celkem 28 dnů topování + 1, 4 nebo 7 dnů bude inzerát přidán do Oznámení skupiny podle výběru topování inzerátu.
Neregistrovaný uživatel na inzertním portálu www.velkybazar.com má topování na 14 dnů + 1, 4 nebo 7 dnů bude inzerát přidán do Oznámení skupiny podle výběru topování inzerátu.Děkujeme za zájem o naše služby a těšíme se na vzájemnou spolupráci.Podmínky nákupu: SEXUÁLNÍ MOTIVY NEBO POCHYBNÉ WEBY (inzerující nebo odkazující na něco, co láká návštěvníka k prokliku, ale přitom se jedná o podvod) JSOU FACEBOOKEM ZAKÁZÁNY a vyhrazuji si právo takové příspěvky odmítnout. Také nepřidáváme inzerci s odkazy na jiné bazary a bazárky.


Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Kostelní 87, 391 33, Jistebnice, Česká republika