Prodám: Zavinovačka krajka madeira

1 100,00 Kč
ID: 9468 | Nabídka Kojenecké potřeby Olomoucký kraj 07.10.2018 432x
Krásná retro zavinovačka s madeirou a krajkou je ušitá z velmi kvalitních atestovaných látek ze 100 % bavlny.

Využití : především na slavnostní příležitosti jako např. křtiny, vítání občánků, svatba atd. ale i na běžné vození v kočárku. Tato móda se opět vrací a to také díky retro kočárkům, které jsou opět v nabídce. Do takových kočárků se krásně hodí zavinovačky, peřinky i oblečky z naší nabídky.

Zavinovačku můžete využít celoročně. V chladnějším počasí miminko krásně zavinete, v létě naopak ze zavinovačky uděláte podložku a miminko na ni jen položíte.

Rozměry : 38x120 cm. Kolem hlavičky jsou 3 řady krajek, vázání - křídla jsou ušité z madeiry, po celém obvodu obšité krajkou. Při zavázání si můžete na focení vytvořit nahoře i dole ozdobnou kytičku viz. poslední foto. Zapínání na 2 knoflíky, stuha atlasová lesklá.


Složení látek :

povlak 100 % bavlna plátno. Madeira, krajka - 65% PES, 35% BA, výšivka-viskozové hedvábí.

Výplň- vložka 100% bavlna plátno, 100% polyester protialergické duté vlákno 150gr. - 1,5 cm na výšku. Tato vložka je celoroční. Je možné ušít také vložku tenší 1 cm nebo silnější 2 cm. V případě zájmu připište do poznámky, cena se nemění.

Materiály mají atesty nezávadnosti pro děti do 3let.

Údržba : praní povlaku 60°C, po oprání co nejvíce vyrovnejte, usnadníte si tak žehlení. Není nutné kulmovat, stačí lehce naškrobit a nažehlit volánky.

Praní výplně : 40°C, ždímání při snížených otáčkách, žehlení na malý teplotní stupeň bez napařování, dbejte na to, aby jste na výrobek příliš netlačili, mohlo by se poškodit duté vlákno-seškvařit.

Inzerent

Margita Šubrtová (0%)
Telefon723949338
StavNové

Kontaktovat inzerenta