Přidat ZDARMA inzerát

LETNÍ SOUTĚŽ S CK KENTLUCKY

Vážení soutěžící, připravili jsme si pro Vás soutěž, ve které vítěz vyhraje SEDMILETÝ TMAVÝ KUBÁNSKÝ RUM HAVANA CLUB ANEJO 7 ANOS.

 

Pravidla soutěže:

a) dej „to se mi líbí“ facebookovému profilu stránky CK Kentlucky

b) dej „to se mi líbí“ v tomto soutěžnímu příspěvku

c) napiš u tohoto příspěvku do komentáře, kolik destinací v současné době uvádí CK Kentlucky na svých webových stránkách www.kentlucky.cz

 

Konec soutěže: 12.8.2019 - 17 hodin

Výherce bude zveřejněn 13.8.2019. Výhra bude předána v kanceláři CK Kentlucky.

Výhercem soutěže CK Kentlucky o SEDMILETÝ KUBÁNSKÝ RUM HAVANA CLUB se stal Jirkas Scheifler.
Gratulujeme k výhře!! www.kentlucky.cz

 

Kontakt: https://www.kentlucky.cz nebo info@kentlucky.cz

 

 

Havana Club Anejo 7 Anos je dlouho zrající kubánský rum určený pro pomalé požitkářské pití.

 Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “anejamiento”: umění destilace, zrání a směšování prémiových rumů. Jméno Havana Club zachycuje kubánské dědictví výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Značka Havana Club je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

 

Podmínky soutěže:

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Facebooku.

Soutěž probíhá na facebookovém profilu skupiny dostupném z: https://www.facebook.com/groups/velkybazar/ a je vždy ze strany organizátora v příspěvku jako „soutěž“ jednoznačně označena.

Každý soutěžící může vložit pouze jeden soutěžní příspěvek během doby konání soutěže.

Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba starší 18 let, která splní podmínky účasti v soutěži.

Účastník soutěže poskytuje dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a souhlasí s jejich zveřejněním osobních údajů v rámci soutěže na facebookových stránkách a webových stránkách pořadatele.

Organizátor je oprávněn bez jakéhokoli upozornění vyřadit ze soutěže účastníky, kteří dle jeho vlastního posouzení nedodržují stanovená pravidla.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla této soutěže, případně soutěž bez dalšího uvedení důvodu ukončit, přičemž jeho rozhodnutí je účinné okamžikem zveřejnění.

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.

 

Cestovní kancelář Kentlucky nabízí všem členům FB skupiny slevu 6% na všechny zájezdy z nabídky CK Kentlucky dle Vašeho výběru. Při rezervaci zájezdu na našich webových stránkách www.kentlucky.cz napište heslo pro uplatnění slevy do poznámek. 

Heslo: Velký bazar