Přidat ZDARMA inzerát

Prodám: Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

490,00 Kč
ID: 21306 | Nabídka Ubytování České Budějovice 28.07.2021 165x
Penzion Minor je určen hostům, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice a okolí, kvalitní levné ubytování se snídaní nedaleko centra i výstaviště.
Ubytování je kvalitně vybaveno, proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu Vaší dovolené v Českých Budějovicích.
Penzion Minor se řadí mezi levné ubytování v Českých Budějovicích a okolí, má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál.
Ubytování v soukromí je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou České Budějovice.
Penzion patří mezi levné hotely a penziony ve městě České Budějovice, pro rodinnou dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny.
Penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti v objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Před ubytováním lze parkovat i s dodávkovými automobily.
Ubytování České Budějovice Minor disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvici, mikrovlnnou troubu a nádobím. Wi-fi internetové připojení je dostupné v celém objektu.
Penzion poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní ubytování jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokoje a apartmán je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Ubytování v penzionu České Budějovice, vhodné pro jednotlivce, manželské páry, mladé i seniory a rodiny s dětmi.
Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích Vám zpříjemní vlastní restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně.
Penzion Minor lze využít v rámci levné letní dovolené v Českých Budějovicích, jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a zajímavé výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.

Inzerent

Jaroslav Srba (100%)
Telefon721589838
StavNové

Kontaktovat inzerenta